Dzień Otwarty Szkoły

W dniu 15 marca 2017 r. Szkoła Podstawowa nr 25 otworzyła swe progi dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Przy wejściu witał gości Samorząd Uczniowski, wręczał dzieciom pamiątkowe wizytówki i zapraszał do skorzystania z przygotowanych atrakcji. Na sali gimnastycznej Pani Dyrektor mgr Bożena Zięba, serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych i przedstawiła główne atuty naszej szkoły. Następnie uczniowie klas 1-3 zaprezentowali program artystyczno-sportowy.  Były tańce, piosenki, gra na flażoletach, pokaz akrobatyki oraz pokaz karate. Po zakończonych występach przyszli uczniowie i ich rodzice uczestniczyli w pierwszych zajęciach w ławkach szkolnych, które poprowadzili nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Po zajęciach na gości czekała wycieczka po najciekawszych miejscach szkoły oraz wiele atrakcji - gry i zabawy sportowe, konkursy i quizy, ciekawostki plastyczne, zagadki ekologiczne, wystawy i prezentacje, gra w szachy oraz pierożki na szkolnej stołówce i owocowo-warzywny poczęstunek. Można było obejrzeć świetlicę, bibliotekę, pracownie komputerowe, zaplecze sportowe oraz sale lekcyjne. Z ciekawością i zaangażowaniem przedszkolaki przemieszczały się po szkole i korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji. Cieszymy się bardzo, że nasza szkoła cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do zapisów do SP 25 i przypominamy, że rekrutacja rusza już niebawem.

Opracowała: mgr Agnieszka Lewieniec

Fotogaleria: mgr Kamila Lew