ŚWIETLICA SZKOLNA SP – 25 W RZESZOWIE

Godziny otwarcia: 6:30-17:00, telefon: 17 748-35-66

Witamy wszystkich internautów odwiedzających naszą stronę i zapraszamy do surfowania.
Czeka tu na was dużo ciekawych informacji, propozycji oraz niespodzianek. Sam zobacz- nie pożałujesz. Zapraszamy

Warsztaty decupage

Zbliżają się święta, lada moment choinka zagości w naszych domach, a my już myślimy o tym jak ją przybrać, żeby była wyjątkowa. Z tej okazji w naszej świetlicy, w listopadzie odbył się cykl kreatywnych warsztatów wykonywania ozdób świątecznych. Pomysłodawczynią i prowadzącą zajęcia była mama naszej podopiecznej Zosi z kl. III d - Pani Anna Kroczek. W warsztatach brali udział rodzice wraz z dziećmi oraz niektórzy nauczyciele ze świetlicy, którzy kochają tworzyć i rozwijać pasję do przygody z rękodziełem.

MÓJ EKOLOGICZNY ŚWIAT

Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej "EKO DAR" w Świlczy we współpracy z naszą szkołą zorganizowało wojewódzki konkurs plastyczny pod nazwą "MÓJ EKOLOGICZNY ŚWIAT - owoce i warzywa to zdrowie". Dzieci zapoznając się z tematem przewodnim konkursu wykonały prace, w których używając różnych technik plastycznych miały za zadanie przedstawić rolę ekologicznych owoców i warzyw w naszej codziennej diecie i ich roli dla naszego zdrowia oraz zaprezentować zachowania sprzyjające zdrowiu. Laureatką konkursu ze świetlicy została Lena Kalinka, która wykonała prace pod kierunkiem M. Karpińskiej. Uroczysta gala odbyła się dnia 8 grudnia 2017 r. w Centrum Kongresowym w Jasionce.

Opracowała mgr Marzena Karpińska

Czary jesieni

W tegorocznej edycji konkursu plastycznego pt. "Jesienny bukiet - czary jesieni" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 17, wzięło udział 10 szkół nadsyłając 160 prac dzieci w przedziale wiekowym od klasy I do IV. Komisja konkursowa brała pod uwagę pomysłowość i oryginalność prac, gdzie pokłady wyobraźni małych twórców odkrywały czary jesieni.

Podsumowanie konkursu plastycznego „Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

W dniu 30 listopada 2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie X EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO – „BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY”. Na konkurs napłynęło ponad 250 prac z 33 placówek z miasta Rzeszowa. Jury przyznało nagrody i wyróżnienia oraz wybrało prace na wystawę pokonkursową. Wśród grona laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły.

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014