Ci, którzy wnoszą w życie innych ludzi promień słońca to ludzie,

Ludzie, którzy nie potrafią zatrzymać go tylko dla siebie…

James M.Barrie

SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś wyjątkowym, poświęcenia swojego czasu innym i radości z ich szczęścia.

Miło mi poinformować, że jednym z liderów w tworzeniu “Szlachetnej Paczki” była pani Alicja Kobiałka. Nasza Pani z sekretariatu.

Już po raz drugi zaangażowała się w ten przepiękny projekt. Wspólnie ze znajomymi zorganizowali wsparcie materialne dla potrzebującej pomocy rodzinie.

Pani Ala powiedziała, że paczka zawierała bardzo praktyczne rzeczy; buty, kurtkę, środki czystości i żywność. Wszystko było bardzo starannie wybierane i pięknie opakowane. Ale najbardziej cieszy ją fakt, że taka pomoc daje szansę na zmianę, że wsparcie będzie dla rodziny  impulsem do poszukiwań i starań o lepsze jutro.

Całej Szlachetnej Paczce Życzę spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku!

Dyrektor szkoły Bożena Zięba