Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

Nowy Rok Szkolny powitaliśmy Mszą Świętą prowadzoną przez Księdza Prałata Henryka Wojtyło Proboszcza Naszej Parafii – Bożego Ciała i Matki Bożej z Lourdes. Licznie uczestniczyli uczniowie , rodzice, nauczyciele i parafianie. Mszy Św. towarzyszył poczet sztandarowy Naszej Szkoły.

W sali gimnastycznej pierwszoklasistów powitała pani dyrektor szkoły Bożena Zięba, wicedyrektorzy; pani Elżbieta Gwardecka i pani Elżbieta Pietrusiak, oraz grono nauczycielskie. Następnie uczniowie pod kierunkiem wychowawców wraz z rodzicami udali się do sal lekcyjnych.

Szanowni Państwo!

Przed nami kolejny rok szkolny, życzę całej społeczności szkolnej; uczniom, nauczycielom i  pracownikom szkoły przede wszystkim wiary we własne możliwości, dużo sukcesów i dobrego zdrowia. Dajcie uczniom wsparcie, pomoc, bądźcie dla nich natchnieniem do wszystkiego co dobre, właściwe i godne.

Kochani Uczniowie!

Niech szkoła będzie dla Was miejscem wspaniałych przeżyć, wielu ciekawych zajęć, które dadzą Wam wiedzę i radość. Życzę Wam bardzo dobrych wyników w nauce i szczerych przyjaźni wśród kolegów i koleżanek!

Drodzy Rodzice!

Żywię nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyli wymarzoną szkołę dla Naszych dzieci. Tylko dzięki dobrej współpracy z nauczycielami uczniowie osiągną oczekiwane efekty dydaktyczne i wychowawcze. Razem możemy więcej i lepiej!

Wszystkim życzę niepowtarzalnego , wspaniałego Roku Szkolnego!

Dyrektor szkoły Bożena Zięba