PRYMUSI SP25
2011/2012
KLASY 4-6

Laureaci Konkursów Matematycznych

rok szkolny 2011/2012

Wycieczka do Krakowa
W dniu 14.06.2012r. o godzinie 6.00 rano pojechaliśmy na wycieczkę do Krakowa. Naszymi opiekunkami były panie: mgr inż. Urszula Sznerch i mgr Jadwiga Dąbrowska. Podróż była przyjemna, a do Krakowa dotarliśmy ok. 9.30. Miasto przywitało nas strugami deszczu. Najpierw udaliśmy się na Wawel, gdzie zwiedziliśmy katedrę z grobami królów polskich oraz weszliśmy na wieżę, aby zobaczyć Dzwon Zygmunta, który...

Dzień Patrona Szkoły
Dzień Patrona to największe święto naszej szkoły, które co roku obchodzimy 28 maja, czyli w dniu śmierci Prymasa Tysiąclecia. Tegoroczne uroczystości przeżywaliśmy w kościele pw. Bożego Ciała i MB z Lourdes. Rozpoczęła je uroczysta Msza św. odprawiona przez ks. proboszcza Henryka Wojtyłę, w której uczestniczyli: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie a także rodzice.

Dzień Mamy i Taty – uroczystość w Oddziale Przedszkolnym
W dniu 14.06.2012r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji „Dnia Rodziny”. Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny. Sześciolatki śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły, a rodzice bacznie słuchali i obserwowali swoje pociechy nie kryjąc przy tym wzruszenia. Występ przedszkolaków został nagrodzony gromkimi brawami i uwieczniony na pamiątkowych zdjęciach.

SZKOLNY PIKNIK RODZINNY
W ostatni majowy dzień 31.05.2012 r. miała miejsce impreza - Szkolny Piknik Rodzinny, która na plenerowych obiektach Dwudziestki Piątki zgromadziła uczniów z całymi rodzinami oraz wszystkich pracowników szkoły. Dobra energia emanująca od uczestników rozwiała chmury i piękne słoneczne popołudnie zapraszało do uczestnictwa we wszystkich atrakcjach piknikowej majówki.


KONKURS BAŚNIOWY
Uczennica klasy 4 d Wiktoria Foryś wzięła udział w III Międzyszkolnym Konkursie Baśniowym pt. „Moja ulubiona postać baśniowa”, który odbył się w SP 28 w Zespole Szkól nr 6. Wiktoria zdobyła I miejsce, wcieliła się w postać Kota w butach. Uczennicę przygotował p. Stanisław Skiba.

ROK KACZKI - POGADANKA
Pogadanka dla uczniów wygłoszona w dniu 6 czerwca 2012r przez Ryszarda Hałgasa członka Koła Łowieckiego "Jedność" w Rzeszowie w ramach programu miesięcznika Łowiec Polski "Ożywić Pola" - Rok Kaczki.

Tematem pogadanki była KACZKA.

Wycieczka do Zamościa – 5 i 6 czerwca 2012 r.
W dniach 5 i 6 czerwca 2012 r. uczniowie klasy 6b oraz klasy 4b pojechali na dwudniowa wycieczkę do Zamościa i Roztoczańskiego Parku Narodowego. Na początku wycieczka zatrzymała się w Szczebrzeszynie, by sprawdzić, czy w tej miejscowości pamięta się o słynnym „chrząszczu brzmiącym w trzcinie”. Po przyjeździe do Zwierzyńca uczestnicy ruszyli na zwiedzanie pieszych szlaków w Parku Narodowym.

CZWÓRBOJE LEKKOATLETYCZNE
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Uczniowie naszej szkoły startowali w następujących konkurencjach sportowych: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m dziewcząt oraz bieg na 1000 m chłopców. Najlepsze wyniki wśród naszych lekkoatletów zdobyli...

POLSKA BIEGA 2012
20.05.wystartowala już kolejna akcja pt.: ”POLSKA BIEGA 2012” pod patronatem Prezydenta miasta Rzeszowa Pana Tadeusza Ferenca. 16 uczniów reprezentowało dzielnie naszą szkole. Trasa dla biegaczy z całego miasta była wytyczona ścieżkami Rzeszowskich bulwarów nad Wisłokiem. Jako pierwszy z uczniów szkół podstawowych na mecie pojawił się Tymoteusz Augustyn z klasy 6c.

XV Edycja Turnieju Piłki Nożnej o puchar ICN Polfa
2.06.2012 z okazji dnia dziecka nasza szkoła brała udział w XV Edycji Turnieju Piłki Nożnej o puchar ICN Polfa. 10 uczniów dzielnie wałczyło na boiskach stadionu Resovii, po pierwszym przegranym meczu trener mgr Sebastian Sondej wraz z kilkoma towarzyszącymi mu rodzicami zmienili taktykę gry i zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 25 wygrywali mecz po meczu dążąc do pierwszego miejsca.

Stoisko Stowarzyszenia EKODAR podczas VI Międzynarodowych Targów EKOGALA 2012 - 27 maja 2012r.

Nauczyciele naszej szkoły są aktywnymi członkami Stowarzyszenia EKODAR. Realizując cele stowarzyszenia podejmują wiele działań edukacyjnych związanych ze zdrowym odżywianiem oraz zdrowym stylem życia. Podczas VI Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej EKOGALA 2012 promowali działania edukacyjne na stoisku Stowarzyszenia EKODAR.

Seminarium dla nauczycieli podczas Międzynarodowych Targów EKOGALA 2012 – 26 maja 2012 r.

W dniu 26 maja 2012 r. podczas VI Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej EKOGALA 2012 nauczyciele naszej szkoły byli współorganizatorami seminarium dla nauczycieli z podkarpackich szkół na temat Podkarpackiego Programu Edukacji Ekologicznej Dzieci i Młodzieży „Zdrowo jem – zdrowo żyję”.

Rozdanie nagród w trzech wojewódzkich konkursach plastycznych.

Już po raz czwarty nasza szkoła była współorganizatorem trzech wojewódzkich konkursów plastycznych dla dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych: „Mały ekolog” dla przedszkoli, „Mój ekologiczny świat” dla klas I-III szkół podstawowych i „Zdrowy styl życia” dla klas IV-VI szkół podstawowych. W tym roku zgłoszono do nich ponad 450 prac z kilkudziesięciu podkarpackich przedszkoli i szkół podstawowych.

WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dnia 17.05.2012 r. o godz. 4:30 wyjechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Pojechała cała klasa 5b, połowa klasy 5c, dwie osoby z klasy 5a ,dwie osoby z klasy 5d i połowa klasy 4c. Opiekę sprawowało nad nami czterech nauczycieli: Anna Styczeń, Urszula Sznerch, Kamila Lew oraz Stanisław Skiba. Podróż autokarem minęła spokojnie i o 10:30 byliśmy już w Warszawie. Wsiadł do naszego autokaru przewodnik - pan Marian.

WYPROWADZANIE PIŁKARZY PODCZAS MISTRZOSTW EUROPY

Kacper Babiarz uczeń klasy 3c uczestniczył w ogólnopolskim programie „Dziecięca Eskorta Mc Donald”. Przeszedł eliminacje wstępne i zakwalifikował się do ścisłej czołówki. Ponad 220 dzieci z całej Polski wyprowadzi na stadiony piłkarzy podczas Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012, a jednym z nich będzie uczeń naszej szkoły.

WYCIECZKA DO STADNINY KONI „ALBIN” W SŁOCINIE

W dniu 29.05.2012r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego wraz z wychowawczynią i rodzicami (p. Kwiatkowska, p. Kulpa, p. Wąsacz) zwiedziły stadninę koni w Słocinie. Dzieci z zadowoleniem i wielkim zainteresowaniem oglądały stajnie i boksy, w którym znajdowały się konie.

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

W dniu 22 maja odbył się Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas czwartych. W konkursie tym wzięło udział 13 uczniów. Komisja oceniła prace i wytypowała laureatów oraz wyróżnionych.

AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Dla wszystkich Polaków majowe święto jest dniem szczególnym. Dzień 3 maja ustanowiono świętem narodowym w dowód pamięci o przodkach, którzy pragnęli ocalić kraj przed upadkiem. 7 maja 2012 roku odbyła się w naszej szkole akademia dla uczczenia rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły odśpiewano hymn państwowy oraz hymn szkoły.

POKAZ MUSZTRY Z BRONIĄ

14.05.2012 roku uczniowie naszej szkoły z kółka historycznego klasy IV c pod opieką pani Hanny Bober wzięli udział w obchodach 77 rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego. Z tej okazji została odprawiona msza święta w intencji Marszałka, a na Placu Farnym w Rzeszowie odbył się II Turniej – Przegląd Musztry Pododdziałów Związku Strzeleckiego „Strzelec” OSW z Podkarpacia.

„Zdrowy styl życia”

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Związek Stowarzyszeń „Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego”
w Świlczy i Szkołę Podstawową nr 25 w Rzeszowie.

 

„Mój ekologiczny świat”

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Związek Stowarzyszeń „Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego”
w Świlczy i Szkołę Podstawową nr 25 w Rzeszowie.

 

„Mały ekolog”
Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Związek Stowarzyszeń „Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego”
w Świlczy i Szkołę Podstawową nr 25 w Rzeszowie.

 

Rozstrzygnięcie konkursu Friendly Uśmiech English

W dniu 11 maja 2012 r. w naszej szkole już po raz czwarty odbył się II etap Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego Friendly :) English dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych miasta Rzeszowa. Tym razem do testu przystąpiło 24 uczniów reprezentujących 12 rzeszowskich szkół. Zostali oni wyłonieni spośród 180 dzieci startujących w pierwszym etapie konkursu, do którego zgłosiło się w tym roku już 15 szkół podstawowych z naszego miasta.

POKAZ KRYSTIANA HERBY
9 maja 2012r.  w naszej szkole zawitał światowej sławy gość. Wielokrotny mistrz polski w trialu rowerowym, rekordzista Guinnesa w wyskakiwaniu po schodach na najwyższe budynki świata – Pan Krystian Herba. Krystian Herba jest rzeszowianinem. Reprezentuje nasze miasto na pokazach trialu rowerowego w całej Europie i nie tylko.

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas III
„POMYŚL ROZWIĄŻ ODPOWIEDZ”

W dniu 25 kwietnia 2012r. w Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III „POMYŚL ROZWIĄŻ ODPOWIEDZ”. W konkursie wzięło udział 70 uczniów z 25 szkół podstawowych. Uczniowie rozwiązywali zadania w formie testu, za który można było otrzymać maksymalnie 10 punktów.

Podsumowanie kampanii „Sprzątaj po swoim czworonożnym pupilu”

W marcu i kwietniu 2012 roku w naszej szkole i na osiedlu Baranówka IV przeprowadzona została kampania skierowana do właścicieli czworonogów pod hasłem „Sprzątaj po własnym psie” zorganizowana przez ZOP LOP w Rzeszowie i UM Rzeszowa.  Miała na celu uświadomić naszym uczniom i mieszkańcom osiedla o obowiązku sprzątania po swoim zwierzaku oraz promować właściwe zachowania.

ŚWIĘTO FLAGI W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

27.04.2012r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego wraz z wychowawczynią i p. S. Rosiak oraz rodzicami (p. Kwiatkowska, p. Kulpa, p. Jakubowska, p. Wąsacz) uczcili Święto Flagi na rzeszowskim Rynku. Uroczystość pod hasłem „Przedszkolaki z Białą - Czerwoną” była żywą lekcją patriotyzmu.

FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU

Nasza szkoła zajęła wśród wszystkich szkół z całego województwa  podkarpackiego 11 miejsce w sztafecie damskiej 6x25m. Dziewczęta: Raznikiewicz Katarzyna kl. 6b, Bukowska Agata kl. 5a, Czamara Katarzyna kl.5a, Micał Agnieszka kl.5b, Rożek Klaudia kl. 6a, Jabłońska Karolina kl. 5b, Miąsik Julia kl. 6a dzielnie walczyły i pobiły dotychczasowy rekord szkoły...

WARTO CZYTAĆ ... I KROPKA - wychowanie z książką w Empiku

25.04.2012r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego wraz z wychowawczynią i p. S. Rosiak oraz rodzicami (p. Kulpa, p. Jakubowska) uczestniczyły w bardzo ciekawej lekcji poświęconej historii pisma i druku, a także rodzajów książek. Zajęcia zostały przeprowadzone w salonie Empik w Galerii Graffica przy ul. Lisa-Kuli w ramach programu edukacyjnego „Przecinek i kropka”.

Wyniki konkursu „Międzyszkolne dyktando języka niemieckiego”
Auf der Suche nach Schatzen von Kinderliteratur

Komisja działająca przy SP nr 23 podała wyniki konkursu. Laureatami zostali: Karolina Bomba IV a (opiekun Zofia Kunysz) oraz Karolina Kontek VI a (opiekun Renata Brzozowska). Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 17 kwietnia 2012.

ROWEROWE POWITANIE WIOSNY
W niedzielę 22 kwietnia 2012 odbył się I Rzeszowski Maraton Rowerowy o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. Z tej okazji został zorganizowany „Rajd Wiosenny”, w którym startowali uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: mgr Bożeną Ziębą – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25, mgr Anną Bacik, mgr Kamilą Lew, mgr Sebastianem Sondejem, mgr Rafałem Kochańskim.

Wyniki I etapu konkursu Friendly English
W dniu 17 kwietnia 2012 r. odbył się I etap czwartej edycji Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego Klas Czwartych „Friendly J English”. Do udziału w konkursie zgłosiło się 15 rzeszowskich szkół. Do pisania testu przystąpiło w nich 179 uczniów. Wszystkie prace zostały wnikliwie ocenione przez Komisję Konkursową, która decyzją z dnia 26 kwietnia 2012 r. zakwalifikowała do udziału w II etapie konkursu 24 uczniów. Uczestnicy II etapu spotkają się...

TURNIEJ PIŁKARSKI - ŁUKACIJEWSKA CUP 2012
W dniu 19.04.2012 odbył się turniej pod hasłem „Łukacijewska CUP 2012”. Głównym organizatorem i sponsorem Turnieju Piłkarskiego jest Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska z Sanoka. Organizatorami Technicznymi rundy eliminacyjnej w Rzeszowie była Szkoła Podstawowa nr 25. Turniej odbył się na boisku szkolnym Orlik. Naszą szkołę prowadził pan mgr Sebastian Sondej.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO
19 kwietnia 2012 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach miejskich Turnieju BRD. Uczniowie klasy 6a – Czudec Kacper, Dźwierzyński Krzysztof, Kubicz Karol sprawdzili swoje wiadomości i umiejętności z zakresu przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach...

ŻYWA LEKCJI HISTORII
18.04.2012 roku w naszej szkole odbyła się „żywa lekcja historii" z okazji I rocznicy odsłonięcia tablicy pamiątkowej na cześć rozstrzelanego przez NKWD w Katyniu porucznika Henryka Pisarka. W lekcji uczestniczyli uczniowie klas starszych IV – VI, a tematem lekcji był „Katyń – ocalić od zapomnienia”.

MECZ TOWARZYSKI
W dniu 16 kwietnia z okazji dni otwartych Gimnazjum nr 11 odbył się mecz towarzyski pomiędzy uczniami SP25 i Gimnazjum nr 11. Mecz był zacięty, zawodnicy stosowali zasady fair play. Zwyciężyło doświadczenie i wiek uczniów gimnazjum. Wygrali kilkoma bramkami. Uczniowie dwudziestki piątki za godne reprezentowanie szkoły zostali uhonorowani pucharem wręczonym przez dyrektora gimnazjum na ręce p. Sondeja.

 

WIOSENNE BIEGI ULICZNE
Choć wiosna w kalendarzu cieszy nas już od kilku tygodni, to na sportową inaugurację najpiękniejszej pory roku w rzeszowskim kalendarzu imprez sportowych musieliśmy – z powodu wciąż chłodnej aury – poczekać do soboty, 14 kwietnia. Jedna z głównych ulic Rzeszowa, aleja Ł. Cieplińskiego, stała się wówczas areną rozgrywanej pod patronatem prezydenta miasta, Tadeusza Ferenca, masowej imprezy sportowej, Wiosennych Biegów Ulicznych.


Sprawdzian szóstoklasistów - 3 kwietnia 2012 roku
W dniu 3 kwietnia 2012 r. o godzinie 9.00 szóstoklasiści z naszej szkoły przystąpili do napisania ogólnopolskiego sprawdzianu.  Podobnie jak w latach ubiegłych, pisanie tego sprawdzianu poprzedzone zostało przekazaniem uczniom przez wychowawców klas niezbędnych  informacji dotyczących ich praw i obowiązków podczas sprawdzianu, a także sposobu kodowania prac.

ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIELKANOCNE DEKORACJE"

W dniu 2 kwietnia 2012 roku dokonano oceny prac zgłoszonych do konkursu „Wielkanocne Dekoracje”. Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów, przyznając nagrody i wyróżnienia w dwóch obowiązujących kategoriach.

Wyniki konkursu "Bukiet Wielkanocny"

Rozstrzygnięcie II Międzyszkolnego Konkursu
„Bohater mojej ulubionej książki”

30 marca 2012 r. odbyło się w bibliotece szkolnej uroczyste rozstrzygnięcie drugiego Międzyszkolnego Konkursu „Bohater mojej ulubionej książki”, którego organizatorami byli: pani mgr Alina Daszkiewicz, pani mgr Sylwia Rosiak oraz pan mgr Stanisław Skiba. Tegoroczna edycja konkursu wzbudziła duże zainteresowanie wśród społeczności uczniowskiej rzeszowskich szkół podstawowych.

Konkurs Teatralno-Literacki "Bohaterowie naszych lektur"
27 marca 2012r. uczennica klasy 1A Alicja Owczarek wzięła udział w XI Konkursie Teatralno-Literacki pod hasłem "Bohaterowie naszych lektur". Konkurs ten miał miejsce na deskach Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Ala w kategorii wiekowej klasy I-III przedstawiła utwór J. Tuwima "Ptasie radio"

Spotkanie Prezydenta Rzeszowa z Laureatami Konkursów
W sali sesyjnej rzeszowskiego Ratusza 26 marca 2012 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laureatom Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. W uroczystości wzięli udział: pan Stanisław Sienko – Zastępca Prezydenta Rzeszowa, pan Henryk Wolicki – Pełnomocnik do spraw edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa, pani Wiesława Szymańska – Dyrektor Wydziału Edukacji, Dyrektorzy szkół oraz Laureaci Konkursów.

V międzyszkolny turniej recytacji europejskiej poezji obcojęzycznej
21 marca 2012 r. odbył się V międzyszkolny turniej recytacji europejskiej poezji obcojęzycznej w SP 17 w Rzeszowie. Swoje zdolności recytatorskie i aktorskie zaprezentowali uczniowie naszej szkoły: Grzegorz Wójcik (IVa), który recytował wiersz w języku niemieckim oraz Klaudia Tereszkiewicz (VIa) - w języku angielskim. Uczniów do turnieju przygotowały nauczycielki: Zofia Kunysz i Anna Bacik. Uczniowie zostali wyróżnieni.

DZIEŃ WIOSNY NA SPORTOWO - BYŁO TEŻ WESOŁO
W dniu 21.03.2012r. z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się finał rozgrywek w zbijaku. Zwycięzcą okazała się „Drużyna Zielonych” w składzie: Chmiel Adrian, Micał Mateusz, Wanic Filip, Biela Maciej, Kochanowicz Miłosz, Kubicz Karol, Trojnar Adrian, Szczepańska Aleksandra, Świder Aleksandra Dadel Marianna, Czudec Kacper i Kyc Wojciech

PODSUMOWANIE XII EDYCJI AKCJI - "POMÓŻMY ZWIERZAKOM"
W dniu 15.03.2012r. o godz. 8.30 w Kinie Helios w Rzeszowie odbyła się uroczystość podsumowania tegorocznej XII edycji akcji „Pomóżmy Zwierzakom”, w której kolejny raz z wielkim sercem zaangażowała się młodzież naszej szkoły. Na początku spotkania pani Halina Derwisz – Prezes RSOZ poinformowała zebranych uczestników: uczniów i ich nauczycieli – opiekunów o ilości zebranych darów i wpłatach na rzecz Schroniska oraz podziękowała wszystkim uczniom za wzięcie udziału w akcji i okazanie wrażliwości na los podopiecznych bezdomnych czworonogów a nauczycielom za szerzenie idei szacunku dla zwierząt i otwartości na problemy otaczającego nas świata.

LEKCJE EUROPEJSKIE
13 marca 2012r. w siedzibie szkoły Podstawowej nr 25 odbył się cykl 8 lekcji europejskich przeprowadzonych przez konsultantki Centrum p. Natalię Białek i Katarzynę Stępak. W spotkaniach udział wzięli najmłodsi uczniowie klas pierwszych i drugich oraz oddziału przedszkolnego. W trakcie lekcji uczniowie poprzez zabawę poznawali najważniejsze symbole UE.

MIEJSKIE ZAWODY Z PŁYWANIA - SPRAWOZDANIE
24 lutego 2012 roku na pływalni „Muszelka” odbyły się miejskie zawody z pływania dla szkół podstawowych z Rzeszowa. Organizatorami tej imprezy byli: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie (mgr Beata Kudlek, mgr Sebastian Sondej, mgr Anna Dźwierzyńska) oraz Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie (mgr Anna Szpunar – Kościak).

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - SPRAWOZDANIE
6 marca 2012 roku na pływalni „Muszelka” odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu dla szkół podstawowych. Organizatorami tej imprezy byli Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie (mgr Beata Kudlek, mgr Sebastian Sondej, mgr Anna Dźwierzyńska), Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie (mgr Anna Szpunar – Kościak) oraz Podkarpacki Wojewódzki Związek Sportowy w Rzeszowie.

NARESZCIE WIOSNA!!
Z okazji pierwszego dnia wiosny, 21 marca 2012 Samorząd Uczniowski postanowił ogłosić dzień zielony i zorganizować w szkole konkurs na najfajniejsze przebranie pt. „Pani/Pan wiosna”. W konkursie wzięło udział wielu kandydatów, którym szanowna komisja przyznawała punkty za strój, jego prezentację oraz za wykonanie wylosowanego zadania. Zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie to Wiktoria Mularska z klasy 1c.

"FIGIELEK" W REDAKCJI NOWIN
W dniu 19 marca 2012 r. uczniowie z klasy II c wraz z wychowawczynią Jadwigą Kawą i panią Sylwią Rosiak odwiedzili redakcję „Nowin”. Dziennikarka Karolina Jamróg oprowadziła dzieci po redakcji. Uczniowie zwiedzili między innymi dział on-line i dział miejski. Zobaczyli jak pracują łamacze, graficy komputerowi i fotoreporterzy.

NOWY NUMER FIGIELKA

GODZINA DLA ZIEMI
W sobotę 31 marca 2012 roku o godzinie 20.30 odbędzie się największa na świecie akcja społeczna „Godzina dla Ziemi”, polegająca na zgaszeniu świateł przez 60 minut. Organizatorem akcji jest międzynarodowa organizacja ekologiczna WWF. Ma ona na celu przypomnienie wszystkim ludziom, że mamy tylko jedną Ziemię i należy dbać o środowisko naturalne.

SPOTKANIE Z MISTRZYNIĄ ŚWIATA - PANIĄ MARTĄ NIEWCZAS
20 lutego 2012 roku naszą szkołę odwiedziła pani Marta Niewczas - Mistrzyni Świata w Karate Tradycyjnym oraz pan Marek Żyłka – Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski. Pani Niewczas przybliżyła nam swoją drogę do sukcesu sportowego i przedstawiła w skrócie historię karate tradycyjnego.

PODSUMOWANIE KONKURSU NA ANGLOJĘZYCZNĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
28 lutego 2012 roku miało miejsce wręczenie nagród laureatom konkursu na anglojęzyczną kartkę świąteczną dla klas 1-3, której organizatorem jest pani mgr Anna Bacik. Komisja konkursowa w której skład wchodzą panie Anna Bacik, Anna Hadała oraz Kamila Lew, przyznała następujące nagrody...

WYBORY NA NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ DZIEWCZYNKĘ SZKOŁY
Aby uczcić zbliżający się DZIEŃ KOBIET, Samorząd Uczniowski zorganizował wybory na Najsympatyczniejszą Dziewczynkę Szkoły. Do konkursu przystąpiło dziewięć kandydatek, po jednej najsympatyczniejszej dziewczynce z każdej klasy. Dziewczęta odpowiadały na pytania w quizie, który przygotowali chłopcy.

DZIEŃ OTWARTY
W dniu 29 lutego 2012 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Zaprosiliśmy do szkoły wszystkich rodziców zainteresowanych zapisaniem swoich dzieci do klasy pierwszej oraz samych milusińskich ciekawych przyszłego miejsca nauki. Cieszymy się, że gościliśmy również rodziców innych uczniów naszej szkoły, którzy bliżej mogli się zapoznać z formami zajęć organizowanych w SP 25.

NA GÓRZE RÓŻE, NA DOLE FIOŁKI… CZYLI WALENTYNKI W SP NR 25
Z okazji Walentynek w dniu 14 lutego 2012 Samorząd Uczniowski zadbał o romantyczną atmosferę w naszej szkole przygotowując walentynkową dekorację składającą się z wielu czerwonych serc i balonów w kształcie serca. Nie zabrakło również walentynkowej gazetki ściennej.

„KOCHAM BABCIĘ, KOCHAM DZIADKA…”
27.01.2012r. to wyjątkowy dzień w Oddziale Przedszkolnym. Dzień Babci i Dziadka należy bowiem do uroczystości szczególnie wzruszających. Jest okazją, przy której – należy przypomnieć o doniosłej roli, jaką w naszym życiu pełnią Dziadkowie. Zorganizowanie uroczystości było wyrazem wdzięczności oraz podziękowaniem za trud włożony w wychowanie wnucząt.

BEZPIECZNE FERIE
Nadszedł czas ferii zimowych. W związku z tym w naszej szkole przeprowadzono akcję „Bezpieczne ferie 2012”. Na godzinach wychowawczych oraz innych lekcjach  w klasach I - VI odbyły się pogadanki na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież w trakcie nadchodzących ferii.

APEL - BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE
W dniu 27.01.2012 r. odbył się apel dla klas 1-3 pt. „Bezpieczne ferie zimowe”. Uczniowie z klas 1d i 3d przedstawili krótki montaż o bezpiecznych zabawach w czasie ferii. Przestrzegali przed zagrożeniami i dali dobre rady na wolny czas od nauki. Przedstawiono także prace plastyczne, które wykonały dzieci z klasy 1d – jak bezpiecznie wypoczywać.

URODZINY MIASTA ZA NAMI. RZESZÓW 658 LAT.
Na rzeszowskim Rynku w inscenizacji historycznej upamiętniono wydarzenia z 19 stycznia 1354 roku, kiedy to król Kazimierz nadał prawa miejskie. Uczniowie klas od IV do VI pod opieką nauczycieli: p. M. Pyziak, p. A. Styczeń, p. A. Bacik oraz p. S. Skiby uczestniczyli w dniu 19 stycznia 2012 r. w obchodach 658 urodzin miasta, których organizatorem był Rzeszowski Dom Kultury.

EKSPLORATORIUM
W dniu 4.01.2012 r. zaprosiliśmy do naszej szkoły nowoczesną naukę. Chętni uczniowie z klas IV – VI wzięli udział w multimedialnej lekcji bez wzorów, podręczników, wykładu i sprawdzianu. Celem jej było zainspirowanie młodych ludzi do odkrywania w naszej codzienności praw i zjawisk z kręgu nauk przyrodniczych.

AKCJA „POMÓŻMY ZWIERZAKOM – 2011”
Młodzież naszej szkoły kolejny raz wzięła udział w dobroczynnej akcji na rzecz bezdomnych zwierząt znajdujących się w schronisku „Kundelek” w Rzeszowie, aby uczynić ich los lżejszym, gdyż bezdomne zwierzęta są naszą wspólną troską.

KONKURS "KALENDARZ ADWENTOWY" - ROZDANIE NAGRÓD
W dniu 21 grudnia 2011  o godzinie 9.00 w stołówce Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie odbyła się uroczystość  rozdania  nagród w konkursie „Kalendarz adwentowy”, połączona z wystawą prac konkursowych. Wzięli w niej udział nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie wraz ze swoimi opiekunami.

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE KLAS IV – VI
W dniu 22 grudnia 2011 r. na uroczystym apelu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku spotkali się uczniowie klas IV – VI i nauczyciele. Przy postawionym na scenie wigilijnym stole zebrali się uczniowie klasy 5b, szkolny chór i przedstawiciele klas czwartych, piątych i szóstych.

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE KLAS I-III
W dniu 22 grudnia 2011 r. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku uczniowie klas I – III oraz ich nauczyciele spotkali się na świątecznym apelu. Wszyscy mieli okazję podziwiać jasełka przygotowane przez uczniów klasy 2a pod opieką wychowawczyni, pani Jolanty Pyziak.

WIGILIA NA RZESZOWSKIM RYNKU
20 grudnia 2011 roku przedstawiciele naszej szkoły (klasa 6a) uczestniczyli w wigilii na rzeszowskim rynku, podczas której prezydent miasta, Tadeusz Ferenc oraz wicemarszałek województwa podkarpackiego, składali mieszkańcom Rzeszowa życzenia świąteczne.

EKOFORUM
W dniu 19 grudnia 2011 r. w Osiedlowym Domu Kultury „Karton” odbyło się spotkanie podsumowujące realizację Wojewódzkiego Programu Edukacji Ekologicznej Dzieci i Młodzieży „Zdrowo jem – zdrowo żyję”. Pomysłodawcą programu jest Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego, a nauczyciele naszej szkoły są jego głównymi realizatorami...

MAŁY SAMARYTANIN

Marcin ma 8 lat, jest uczniem kl. II c. Jest refleksyjnym, spokojnym i wesołym chłopcem. W Jego codziennej postawie, w zwykłych obowiązkach szkolnych, rozmowach z kolegami i w zabawach widać ogromny szacunek do innych ludzi. Roztacza dookoła siebie aurę wyrozumiałości, uprzejmości i chęci pomocy.

WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK CHOINKOWYCH

W dniu 16.12.2011r. uczniowie z oddziału przedszkolnego i klasy 1„a” wraz z wychowawczyniami p. Jolanta Pięta i p. Teresa Lampart-Halaburda pojechali na wycieczkę do fabryki bombek choinkowych „Romex” w Rzeszowie. Dzieci poznały cały cykl produkcyjny świątecznych ozdób.

SZKOLNY KONCERT ŚWIĄTECZNY
W dniu 14 grudnia 2011 r. społeczność naszej szkoły spotkała się na szkolnym koncercie świątecznym. Młodzi artyści zaprezentowali się na scenie gościnnego Miejskiego Domu Kultury. W tym roku licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać prezentacje przygotowane przez uczniów klas trzecich i szóstych.

WIZYTA KOSZYKARZY
W dniu 14.12.2011r nasza szkolę odwiedzili profesjonalni koszykarze rzeszowskiej drużyny AZS Politechniki Rzeszowskiej. Koszykarze w składzie Piotr Miś, Piotr Ucinek, Szymon Skop pokazali i objaśnili strategie profesjonalnej gry w koszykówkę. Uczniowie z naszej szkoły mogli zmierzyć się wzrostem, porównać rozmiar buta...

MIKOŁAJKOWA ŚLIZGAWKA
W dniu 7.12.2011r. z okazji wizyty Świętego Mikołaja odbył się wyjazd na lodowisko do Dębicy pod hasłem „Mikołajkowa Ślizgawka”. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach z łyżwiarstwa na sztucznym krytym lodowisku. Po zajęciach uczniowie z okazji mikołajków udali się pod opieka Pani Beaty Kudlek, Agnieszki Ziajii, Sylwii Rosiak i Pana Sebastiana Sondeja na mały posiłek do Mc Donalda

SPEKTAKL "PIOTRUŚ PAN"

02.12.2011r. uczniowie klasy 1„a” i oddziału przedszkolnego wybrali się do WDK w Rzeszowie pod opieką p. Teresy Lampart-Halaburdy i p. Jolanty Pięta na sztukę „Piotruś Pan i Piraci”. Spektakl został wystawiony przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa.  „Piotruś Pan i Piraci” to utrzymanie w konwencji baśni dynamiczne i barwne widowisko adresowane do dzieci.

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W pierwszym tygodniu grudnia 2011 mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole najmilszego gościa – Świętego Mikołaja i jego świtę. Podobnie jak w zeszłym roku, Święty przybył do każdej klasy aby zapytać, czy podobały nam się tegoroczne prezenty i przypomnieć o tym, że musimy być bardzo grzeczni jeśli chcemy je dostać w przyszłym roku.

PRZYBYSZ Z PLANETY WEEE-2011 - KONKURS

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w VII  edycji konkursu „Przybysz  z  Planety WEEE - 2011”, który jak co roku jest organizowany przez Związek Komunalny „Wisłok”. Celem konkursu jest kształtowanie i promowanie właściwej postawy sprzyjającej trosce o środowisko, a w szczególności nawyku zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, stanowiącego poważne zagrożenie dla środowiska.

MIKOŁAJKI W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 6.12.2011r.
Do spotkania z Mikołajem dzieci przygotowywały się już od dłuższego czasu. Mikołaj to przecież nie tylko prezenty, to również obietnica dobrej zabawy, wspólnego śpiewania. Wesoły wierszyk, piosenka – to upominki dla Mikołaja od społeczności przedszkolnej.

POKAZ CHEMICZNY
17 listopada w naszej klasie (2a) odbył się niecodzienny pokaz. Studentki chemii w ramach projektu Politechniki Dziecięcej przygotowały dla nas wiele niespodzianek. Poznaliśmy skład powietrza, oglądaliśmy różnorodne doświadczenia. Pod koniec zajęć każdy z nas chciał zostać chemikiem.

„ŚWIĘTY ANDRZEJ CI UKAŻE, CO CI LOS PRZYNIESIE W DARZE…”

W ostatnim tygodniu listopada 2011 roku odbyły się w naszej szkole dyskoteki andrzejkowe dla klas starszych. 24 listopada, tj. w czwartek odbyła się dyskoteka dla klas piątych, na której towarzyszyła nam wspaniała zabawa. D J za konsoletą, nadzwyczajne efekty świetlne oraz poczęstunek w salach, pozwoliły nam oddać się na kilka godzin szalonym pląsom.

ZABAWA ANDRZEJKOWA KLAS SZÓSTYCH
W dniu 23 listopada 2011 r. uczniowie klas szóstych spotkali się na zabawie andrzejkowej. Zgodnie z wymogami tradycji były wróżby dla panien i kawalerów. Najważniejszą część spotkania stanowiła jednak zabawa przy doskonałej muzyce. Każdy mógł pokazać swoje umiejętności taneczne.

NOWY NUMER "FIGIELKA"

WARSZTATY EKOLOGICZNE
W dniu 18 listopada 2011 r. w naszej szkole odbyły się pokazowe warsztaty ekologiczne realizowane w ramach programu Zdrowo jem – zdrowo żyję. Program został opracowany przez Podkarpacka Izbę Rolnictwa Ekologicznego i jego celem jest popularyzowanie zdrowego odżywiania opartego na produktach ekologicznych oraz kształtowanie świadomości dbania o zdrowie. W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy V b, którzy aktywnie brali udział w zajęciach i z zainteresowaniem słuchali wszystkich wiadomości.

WIZYTA SŁOWAKÓW
W dniu 15 listopada 2011roku gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej  w Michalowcach na Słowacji. Nasze słowackie koleżanki i koledzy zaprezentowali na scenie MDK piękny program wokalno-taneczny. Na widowni  zasiedli: Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 25, Dyrekcja Gimnazjum nr 11, Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury, przedstawiciele Wojewódzkiego Domu Kultury oraz uczniowie klas 3a i 6a SP-25 i klasy 1c G11. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali występy taneczne i słuchali popisów wokalnych.


APEL Z OKAZJI ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
15 listopada 2011r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel dla upamiętnienia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystości towarzyszyła bardzo podniosła atmosfera. Cała społeczność szkolna w strojach galowych i specjalnie na tę okazję, własnoręcznie wykonanych biało czerwonych kotylionach, odśpiewała hymn państwowy oraz hymn szkoły. Uczniowie i nauczyciele obejrzeli inscenizację przygotowaną przez panią Hannę Bober i jej uczniów z klasy 4c. Apel uświetnili również uczniowie z klasy 2 c recytujący wiersze oraz chór szkolny pod kierownictwem pana Roberta Walawendra....

NASZ CHLEB POWSZEDNI
W dniu 27 października 2011 r. uczniowie klas 2 c i 3d pod opieką pań: Jadwigi Kawy, Jolanty Garbaczewskiej i Alicji Zubiak wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa i piekarni pana Adama Bały w Grzegorzówce. W piekarni mieli okazję poznać różne rodzaje zbóż, przetworów zbożowych i pieczywa.

WYJAZD DO HANDZLÓWKI
W dniu 27 września 2011 r. uczniowie z klas VI b oraz V a pojechali na wycieczkę do gospodarstwa ekologicznego państwa A. i W. Beclów w Handzlówce. Wycieczka zorganizowana została w ramach realizacji programu „Zdrowo jem-zdrowo żyję” przygotowanego przez Podkarpacką Izbę Rolnictwa Ekologicznego w Świlczy i współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Rzeszowie.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Każdego roku 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu okazujemy szczególną wdzięczność wszystkim nauczycielom, bo dzięki ich pracy dzieci zdobywają nowe wiadomości, odkrywają nowe zainteresowania, poznają otaczający świat i budują swoją przyszłość. W naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 13 października 2011 r. o godz. 14.00. Uczestniczyli w niej nauczyciele i pracownicy szkoły, nauczyciele – emeryci oraz uczniowie.

WARSZTATY EKOLOGICZNE
Nauczyciele naszej szkoły są aktywnymi realizatorami programu „Zdrowo jem-zdrowo żyję”. Istotnym jego elementem są warsztaty ekologiczne dla dzieci. Uczniowie poznają zalety żywności ekologicznej, dowiadują się o sposobach produkcji takiej żywności, jej oznakowaniu. Pogłębiają i utrwalają swoją wiedzę o zdrowym stylu życia. Mogą wziąć w nich udział dzieci i uczniowie z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów województwa podkarpackiego.

DZIEŃ PAPIESKI
Tegoroczne obchody Dnia Papieskiego pod hasłem: „Jan Paweł II- człowiek modlitwy”, społeczność szkolna rozpoczęła od pielgrzymowania z Janem Pawłem II po Rzeszowie. 7 X uczniowie z klasy IV b, tj. Martyna Konsur, Klaudia Pelc, Barbara Szpak, Bartłomiej Grata, Michał Sokół oraz Jakub Kot – członkowie Szkolnego Koła Caritas, wraz z panią katechetką Katarzyną Muchą wędrowali „ rzeszowskim szlakiem Świętych” do miejsc związanych w różny sposób z osobami, które Jan Paweł II beatyfikował lub kanonizował.

NOWY NUMER "FIGIELKA"

AKCJA JEST WIELKA I WSZYSTKO DLA KUNDELKA
Rusza XII edycja akcji „Pomóżmy zwierzakom”. Zachęcamy uczniów  naszej szkoły, a w szczególności klasy pierwsze,  by przystąpiły do dobroczynnej akcji na rzecz bezdomnych zwierząt pod hasłem: „Akcja jest wielka i wszystko dla Kundelka”. Dzięki Wam zwierzęta będą miały pełne miseczki.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "MÓJ NAUCZYCIEL"
11 października 2011r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Mój nauczyciel”. Na konkurs wpłynęło 172 prace, co spowodowało, że jury stanęło przed trudnym wyborem. Po długich dyskusjach pod czujnym okiem nauczycieli jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia.

WYBORY NA NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPAKA

28 września dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Bernadetą Słysz przeprowadziły konkurs na „Najsympatyczniejszego Chłopaka Szkoły Podstawowej Nr 25”. Dziewczynki z każdej klasy wybrały swojego kandydata, który wziął udział w głównych eliminacjach. Aby zostać „Najsympatyczniejszym” chłopcy musieli zmierzyć się z wieloma trudnymi zadaniami, takimi jak nawlekanie igły...

„WYPRAWA W POSZUKIWANIU EKOLANDII"
W dniu 23.09.2011r. uczniowie klas: Va i Vc ( pod opieką pań: Jadwigi Dąbrowskiej, Hanny Bober, Sylwii Rosiak ) wzięli udział w „zielonych” warsztatach edukacji ekologicznej w Czudcu w rezerwacie „Wielki Las”. W czasie wyprawy uczniowie doświadczali bezpośredniego kontaktu z przyrodą poznając bogaty, wspaniały i tajemniczy świat. „Wyprawa w poszukiwaniu Ekolandii” pozwoliła też dostrzec różne problemy ekologiczne wynikające z negatywnego wpływu cywilizacji na stan środowiska.

OD ZIARENKA DO BOCHENKA
W dniu 12 września uczniowie klas 3a i 3b (pod opieką pań: Doroty Kozioł, Ewy Tobijasz i Jolanty Garbaczewskiej) wybrali się na wycieczkę ekologiczną do miejscowości Grzegorzówka pod Rzeszowem. W piekarni pana Bały mieli możliwość obserwowania pracy piekarza. Widzieli jak powstają „świeże bułeczki”, które potem można kupić w sklepie ze zdrową żywnością. Pan Bała przedstawił uczniom historię chleba – od ziarenka do bochenka.

Lecą śmieci czyli o akcji „Sprzątanie Świata”
Miesiąc wrzesień jest okazją do szczególnego zamanifestowania ekologicznych postaw. Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „wielkim sprzątaniu". W dniu 16 września 2011 roku wszyscy uczestnicy akcji zaopatrzeni w plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki, bardzo sumiennie i z wielkim sercem oczyszczali teren wokół szkoły, porządkowali osiedlowe ulice.

KONKURS „FIGIELKA” - Konkurs plastyczny pt. „Mój nauczyciel” dla uczniów kl. O - 6.

Redakcja „Figielka zaprasza uczniów kl. 0 – 6 do udziału w III edycji konkursu plastycznego „Mój nauczyciel”. Zadaniem uczestników konkursu jest narysowanie portretu jednego z naszych nauczycieli. Technika wykonania dowolna. Wykonane i starannie podpisane na odwrocie prace w formacie A4 (mały blok rysunkowy) należy składać u pani Jadwigi Kawy w sali nr 6 do 7 października 2011 r.

SKANDIA Maraton LANG Team 2011 - Rzeszów 10.09.2011r.
W piątej edycji maratonu uczestniczyło siedmiiu uczniów naszej szkoły. Na odcinku rodzinnym (9 km) wystartowało ponad dwustu kolarzy. Nasi uczniowie uzyskali miejsca w pierszej trzydziestce, a po zakończonym wyścigu udzielili wywiadów dla radia RMF FM oraz TVP (program "Kawa czy Herbata"). Mieli również okazję poznać lidera wyścigu na dystansie MEDIO Larego Zębatkę, czołowego zawodnika MTB w Polsce.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012
W czwartek 1 września 2011 rozpoczął się nowy rok szkolny 2011/2012.
O godzinie 8.00 uczniowie wraz z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami uczestniczyli we mszy św. w Kościele Bożego Ciała i Matki Bożej z Lourdes. Po skończonej mszy św. wszyscy udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Zobacz archiwum poprzedniego roku szkolnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabór 2017/2018


ePUAP

OFERTA UBEZPIECZENIA

REFORMA EDUKACJI

Spotkania z URz


Politechnika Dziecięca


Nasza szkoła bierze
udział w programie
Tenis 10 w szkole


TENIS 10 W SP25
SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

Lekkoatletyka dla każdego

Program Mały Mistrz

Raport SEO

Nasza Szkoła uzyskała
wysoką ocenę
Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie


Poczta


Logowanie

Czas trwania lekcji

NrGodz
1 7:55- 8:40
2 8:50- 9:35
3 9:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

PRÓBNY SPRAWDZIAN

OPERON -
raport szczegółowy
z próbnego sprawdzianu
szóstoklasistów

Certyfikat

Tak pracuje nasza szkoła

Program zajęć