Akcja Mikołajkowa dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

W tym roku nasza szkoła po raz trzeci brała udział w akcji „6 grudnia – Dzień Świętego Mikołaja” dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Uczniowie i rodzice bardzo chętnie włączyli się do pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom dzięki czemu udało nam się zebrać bardzo dużo darów! Uczniowie przynosili głównie pieluszki, środki czystości, leki, kosmetyki, żywność, produkty dla niemowląt, artykuły szkolne, książki, gry, zabawki, pościel, ręczniki, ubrania a także coś słodkiego. Ilość paczek ponownie przerosła nasze oczekiwania! Pakowaniem darów zajęli się uczniowie z klasy 7b – Karolina Oliwa, Agnieszka Słapińska i Piotr Sekreta. Pomagali również uczniowie z klasy 6a. Dzielnie dźwigali paczki z uśmiechem na ustach - w końcu to na szczytny cel.

We wtorek 28 listopada, opiekunki Samorządu Uczniowskiego, pani Kamila Lew i pani Joanna Rachańska, zawiozły wszystkie paczki do siedziby Hospicjum. Zostaliśmy niezwykle miło przywitani. Otrzymaliśmy również podziękowania od Fundacji za pomoc w organizacji akcji. Udało nam się także wpisać do pamiątkowej Księgi Gości w Hospicjum oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Samorząd Uczniowski pragnie bardzo serdecznie podziękować rodzicom i uczniom za wspaniałą współpracę i chęć niesienia pomocy! Włożyliście wiele wysiłku, dobroci i serca w całą akcję! Bez Waszej pomocy nie udałoby się nam tego wszystkie dokonać! DZIĘKUJEMY!!